Kosmetyczka Miodosyt.

Miało być wiosennie i kwiatowo, a będzie... coś w tym rodzaju ;-)
Niestety, kolejny maraton wirusowy - tym razem grypowy - nieco pozmieniał moje plany.
Dlatego dziś, zamiast zapowiedzianych kwiatów, pokażę Wam bardzo ciekawe połączenie dwóch barw - miodowej i intensywnego różu.
Bardzo lubię to połączenie. Choć miodowo-musztadowy to zupełnie nie "mój" kolor i go w ogóle nie noszę, to z przyjemnością kolejny raz z niego szyję.

Oto kosmetyczka MIODOSYT!
 


I tym razem sięgnęłam po połączenie tkaniny obiciowej i wysokogatunkowej bawełny. Całość usztywniona camelą. Jest lekka, dobrze trzyma fason. Wewnątrz wszyłam popielatą i wodoodporną podszewkę. Całość mierzy 25x18x7cm (szer/wys/dno).
Pragnę również zwrócić Waszą uwagę na dopieszczone detale - uchwyty z dwukolorowych, plecionych rzemieni i ozdobne przeszycia ombre, które układają się w subtelne fale w dwóch głównych odcieniach. Zaszalałam ;-)


Mam nadzieję, że w kolejnych dniach będę mogła pokazać Wam następne dopieszczone "przydasie". Zaparaszam :-)


Basia

ps. Kosmetyczka powędrowała na aukcję na rzecz wrocławskiej Fundacji Lemura. Fundacja została założona przez jedną z naszych patchworkowych koleżanek. Jednym z obszarów działalności jest rozwój pasji u dzieci (warsztaty naukowe z mikroskopem), dorosłych (warsztaty szycia patchworków).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Okrągłe uchwyty do torebki - jak uszyć? Tutorial.

Pokrowiec na sako, czyli poprawki sklepowego bubla.

Powrót do Przyszłości. Quilt w dobrym momencie.